اطلاع رسانی حوزه های ارزهای دیجیتال در ایران و جهان

مدیر صرافی بیتمکس: بیت کوین در سال ۲۰۱۹ به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید

مدیر صرافی بیتمکس: بیت کوین در سال ۲۰۱۹ به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید

آرتور هیز، بنیان‌گذار و مدیر پلتفرم معاملات ارز دیجیتال بیتمکس پیش‌بینی کرده است که بیت کوین تا انتهای سال جاری میلادی به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید. هیز  پیش‌بینی خود را در روزنامه‌ای که روز ۲۲ مارس (۲ فروردین) منتشر شد، به اشتراک گذاشت.

طبق گفته‌های آرتور هیز، بازار ارزهای دیجیتال در اوایل سه ماهه انتهایی سال ۲۰۱۹ روند بهبود خود را آغاز خواهد کرد:

تغییر روند در سال ۲۰۱۹، به سختی اتفاق خواهد افتاد اما بازار [بیت کوین] بار دیگر به قیمت ۱۰ هزار دلار خواهد رسید. این مانع روانی بسیار بزرگی است. برگشتن قیمت به ۲۰ هزار دلار روند بهبود را تکمیل خواهد کرد. هرچند ۱۱ ماه طول کشید تا قیمت از ۱,۰۰۰ دلار به ۱۰ هزار دلار برسد، اما در کمتر از یک ماه از ۱۰ هزار دلار به ۲۰ هزار و سپس دوباره به ۱۰,۰۰۰ دلار برگشت.

در اوایل ماه مارس، بخش تحقیقات بیتمکس از یک خطای بالقوه در فول نود پریتی اتریوم خبر داد که به موجب آن نود پریتی با اینکه چند صدهزار بلاک از زنجیره اصلی جا می‌ماند، همگام شدن با بلاک چین را اعلام می‌کرد.

ارائه‌دهندگان گزارش مدعی شدند که این باگ می‌تواند توسط مهاجمی در برخی شرایط اجرا شده باشد اما وقوع این اتفاق بسیار نامحتمل است.

مدیر صرافی بیتمکس: بیت کوین در سال 2019 به 10 هزار دلار خواهد رسید

در ماه ژانویه نیز بیتمکس گزارشی منتشر کرد که بر اساس آن ارزش کل توکن‌های اختصاص یافته‌ به تیم‌های پروژه‌ای که بررسی شده بودند، از ۲۴.۲ میلیارد دلار در زمان عرضه هر توکن، به حدود ۵ میلیارد دلار کاهش یافته بود.

بیتمکس در این گزارش اعلام کرد که بازار نزولی سال ۲۰۱۸ مسئول ۵۴ درصد از این ضرر بوده است. همچنین ۱.۵ میلیارد دلار وجه انتقال یافته به آدرس‌های خارجی و برخی عوامل دیگر نیز ارزش دارایی پروژه‌ها را بیش از پیش پایین‌تر کشیده‌اند.

همچنین این گزارش با استفاده از بیشترین قیمت هر توکن، مجموع بالاترین ارزش توکن‌های مورد بررسی را بیش از ۸۰ میلیارد دلار تخمین زد.

منبع: cointelegraph

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.